Informácie o prudukte:
Kategória: Fitness stroje | Posilňovacie lavice
Dodávateľ:Body Solid
Cena:249 €

Spojenie dvoch výborných fitness zariadení pre domáce použitie od značky Body-Solid, zaručí, že od teraz budete môcť doma cvičiť kedykoľvek sa vám zachce. Polohovatelná lavička na cvičenie Body Solid Powerline PFID130W a stojan na činku Body Solid PSS60 vám pomôžu vytvoriť si doma malú posilňovňu. Odporúčame dokúpiť: predĺženú záruku a montáž zariadenia priamo u Vás doma!               Balík obsahuje: Polohovateľná lavička Body Solid Powerline PFID130W Stojan na činku Body Solid PSS60 Balík neobsahuje činku, osku ani kotúče, preto pdporúčame dokúpiť toto náčinie priamo od spoločnosti FIT PLUS, alebo na www.fitplus.sk. Ak si doma chcete zariadiť malú telocvičňu, odporúčame Vám začať týmito posilňovacími zariadenimi. Neskôr ak vám priestor dovolí, si môžete zabezpečiť, aj vežu na cvičenie alebo kardio zariadenie pre komplexné precvičenie celého tela u vás doma.


 • Fitness balík pre FIT PLUS fanatika
  Fitness balík pre FIT PLUS fanatika

  Fitness balík pre FIT PLUS fanatika Akciový balík do každého fitka. Balík obsahuje Tielko s nápisom No More Excuses, gym bag, trhačky a šejker. Balík je určený pre každého fitness fanatika ktorý sa chce vo fitku odlíšiť od zvyšku..

  11.1 €
 • Balík proti bolesti a zápalu kĺbov
  Balík proti bolesti a zápalu kĺbov

  Cenovo výhodný balík výživových doplnkov proti bolesti a zápalu kĺbov. Balíček je zložený z tých najlepších výživových doplnkov, ktoré sme sami otestovali a teraz ich odporúčame aj našim zákazníkom. S týmto balíkom..

  89.9 €
 • Balík letného osvieženia
  Balík letného osvieženia

  Balík letného osvieženia Balíček letného osvieženia je skvelou voľbou ak potrebujete doplniť stratené tekutiny z tvrdého tréningu alebo len tak. Navyše s touto kombináciou produktov si môžete byť istí, že tvrdo vymakaná postava..

  33 €
 • Akciový balík na Silu
  Akciový balík na Silu

  Akciový balík na Silu Akciový balík na zvýšenie sily obsahuje Weider Krea-Genic a Body Attack Betator. Weider Krea Genic, 208 kps  Body Attack Betator 180 kps ..

  65.5 €
 • Akciový balík na Testosterón
  Akciový balík na Testosterón

  Akciový balík na Testosterón Akciový balíček na zvýšenie testosterónovej hladiny v tele obsahuje Testo Xtreme od firmy Weider a Olimp AAKG od značky Olimp, popredných výrobcov doplnkov výživy na svete. Weider Testo..

  43.5 €



© 2018 Športový tovar a športové potreby vip sport .sk Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb