Informácie o prudukte:
Kategória: Fitness doplnky | Fitlopty
Dodávateľ:Pro-Form
Cena:13.5 €

Fitlopta ProForm je účinný a šetrný spôsob, ako sa udržať v dobrej fyzickej kondícii. Pravidelné cvičenie na fitlopte zabezpečí správne držanie tela, precvičíte brušné a chrbtové svaly. Maximálna hmotnosť užívateľa 100 kg. Pravidelné cvičenie s fitlopte: zlepšuje držania tela, zvýšuje flexibilitu, zvýšuje svalový tonus, posilňuje svalové stabilizátory. V balení: Fitlopta, pumpa a ukážky cvičení na fitlopte.


 • Fitlopta ProForm Stayball 65 cm
  Fitlopta ProForm Stayball 65 cm

  Fitlopta ProForm Stayball 65 cm je ideálnym pomocníkom pre precvičenie stredu tela, brušných a chrbtových svalov. Balenie obsahuje: nešmyklavú fitloptu Stayball 65 cm pumpu DVD s cvikmi na fitlopte príručku pre..

  19 €
 • Fitlopta ProForm 75 cm
  Fitlopta ProForm 75 cm

  Fitlopta ProForm je ideálny a efektívny spôsob ako sa udržať v dobrej kondícii. Pravidelné cvičenie na fit lopte poskytuje stabilitu brušným a chrbtovým svalom.  Pravidelné cvičenie na fitlopte: zlepšuje držania..

  19.9 €
 • Fitlopta Alex 55 cm
  Fitlopta Alex 55 cm

  S pomocou fitlopty Alex 55 cm sa dá pôsobiť na hlboký stabilizačný svalový systém a dosiahnuť krásna a štíhla postava. Fitlopta ako nestabilná sférická plocha núti zapájať svaly v úplne nových a prekvapivých vzorcoch. Metodické..

  11.9 €
 • Fitlopta Alex 75 cm
  Fitlopta Alex 75 cm

  Fit lopta Alex 75 cm je dnes neodmysliteľnou súčasťou preventívnych cvičení i liečebnej rehabilitácie detí a dospelých. Dynamické sedenie na fitloptách sa ukázalo ako skvelá alternatíva k statickému sedeniu na kancelárskych..

  15.9 €
 • Fitlopta Alex Clasic 65 cm
  Fitlopta Alex Clasic 65 cm

  Hladká Fit Lopta Alex 65 cm Classic je dnes neodmysliteľnou súčasťou preventívnych cvičení i liečebnej rehabilitácie detí a dospelých. Dynamické sedenie na fitloptách sa ukázalo ako skvelá alternatíva k statickému sedeniu na..

  9.9 €© 2018 Športový tovar a športové potreby vip sport .sk Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb