Informácie o prudukte:
Kategória: Heureka.sk | Šport | Fitness | Ostatné fitness náradie
Dodávateľ:Body-Solid
Cena:50.5 €

BB23 Body-Solid Bicep Bomber - závesný pás na posilňovanie bicepsov. Slúži predovšetkým pre podopretie rúk a tým sa stane Vaše posilňovanie bicepsov účinnejšie a náročnejšie. Závesný pás Bicep Bomber BB23 je vyrobený z ľahkého kovového materiálu a podperky rúk sú vyplnené tenkou molitanovou podložkou. Body-Solid Bicep Bomber tak umožňuje efektívne posilňovanie bicepsov.Technický popis: praktické upevnenie  vyrobené z ľahkého materiálu molitanové podložky nízka hmotnosť umožňuje efektívne posilňovanie bicepsov


 • Plošina pro sparring partnera Body-Solid SPS-12
  Plošina pro sparring partnera Body-Solid SPS-12

  Plošina Body-Solid SPS-12 umožňuje sparring partnerovi alebo trénerovi postaviť sa za cvičenca a pomoci alebo asistovať mu pri realizácii bench presse. Je vhodná pre lavicu Body-Solid SDB-351G. Výhodou je protišmykový povrch. Technický popis: protišmykový povrch pre dopomoc a..

  50.5 €
 • Lavica na brucho Body Solid Powerline - Záruka 5 rokov
  Lavica na brucho Body Solid Powerline - Záruka 5 rokov

  Lavica na brucho Body Solid Powerline je jednoduchý a pritom veľmi efektívny nástroj pre posilnenie brušných, ale aj tricepsových svalov. Vďaka ľahkému nastaveniu je lavica vhodná pre všetky typy postáv. Špeciálne zahnutá chrbtová podložka umožňuje hlboký sed, vďaka ktorému..

  119.6 €
 • Multipress Body Solid PSM144XS - Montáž zadarmo + Servis u zákazníka + Záruka 5 rokov
  Multipress Body Solid PSM144XS - Montáž zadarmo + Servis u zákazníka + Záruka 5 rokov

  Multipress Body Solid PSM144XS je jedným z najobľúbenejších posilňovacích stojanov s doslova desiatkami tisíc spokojných užívateľov. Je revolučným domácim posilňovacím systémom, ktorý bol predstavený ako finančne výhodná a predovšetkým praktická verzia profesionálnych..

  1446. €
 • FPU bradlá k Body Solid - príslušenstvo k veži Fusion
  FPU bradlá k Body Solid - príslušenstvo k veži Fusion

  FPU bradlá k Body Solid sú rozširujúcim doplnkom k posilňovacej veži Body Solid Fusion 600. Hrazda šírky 112 cm a s priemerom 4 cm je potiahnutá špeciálnym protišmykovým penovým materiálom, ktorý navyše vstrebáva pot. Uchopenie je tak pohodlné, ale predovšetkým pevné. Nosnosť..

  89.8 €
 • Posilňovacia lavica Body-Solid SPB-368G - Servis u zákazníka + Záruka 5 rokov
  Posilňovacia lavica Body-Solid SPB-368G - Servis u zákazníka + Záruka 5 rokov

  Olympic Shoulder Press Bench je moderná posilňovacia lavica pre posilňovanie s činkami. Konštrukcia lavice je vyrobená z vysoko kvalitného karbónového rámu zvarovaného zo všetkých štyroch strán profilu. Vysoký používateľský komfort zaisťuje mäkké a príjemné čalúnenie..

  290.5 €© 2017 Športový tovar a športové potreby vip sport .sk Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb