• Prídavné zariadenie Body-Solid Leg press FLP - k veži Fusion - Záruka 10 rokov + Servis u zákazníka
  Prídavné zariadenie Body-Solid Leg press FLP - k veži Fusion - Záruka 10 rokov + Servis u zákazníka

  Body Solid FLP Leg Press je ideálny pre posilňovanie stehien a lýtok. Veľmi úsporný na miesto a tým vhodný pre domáce aj verejné posilňovanie. Pre Vaše maximálne pohodlie slúži DuraFirm sedadlo aj operadlo. Objavte viac možností ako cvičiť na Vašej posilňovacej veži Body-Solid..

  609.5 €
 • Posilňovacia veža Body-Solid Fusion 600 - Záruka 10 rokov + Montáž zadarmo + Servis u zákazníka
  Posilňovacia veža Body-Solid Fusion 600 - Záruka 10 rokov + Montáž zadarmo + Servis u zákazníka

  Ergonomicky tvarovaný stroj Fusion 600 poskytuje skvelý základ pre vypracovanie svalovej hmoty. Ponúka cez 60 možností rôznych cvikov, vrátane: posilňovania prsných svalov posilňovania medzilopatkových svalov predkopávania posilňovania bicepsov a tricepsov posilňovania paží, nôh a..

  2188.9 €
 • Bradlá s dopomocou k vežiam Fusion
  Bradlá s dopomocou k vežiam Fusion

  Technický popis:Multifunkčné Bradlá a hrazda s dopomocou rozšíria možnosti Vašej veže Body-Solid Fusion 500 nebo  600 o ďalšie cviky. dômyselný mechanizmus prepákovania Vám umožní robiť príťahy, zdvihy a ďalšie cviky s dopomocou zvolením záťaže na veži nastavíte silu..

  734.8 €
 • Paddleboard Aqua Marina Fusion
  Paddleboard Aqua Marina Fusion

  Paddleboard alebo SUP Aqua Marina Fusion je excelentný cestovný board vyrobený z pevného, dvojstenného PVC materiálu s protišmykovým EVA nášľapom. Vďaka dynamickej doske je ideálny pre pokojnú vodnú plochu, rieky, mora, fitness, prieskum a objavovanie. Vyvážený dizajn a veľká..

  492.7 €
 • Športtester Suunto T6d Black Fusion
  Športtester Suunto T6d Black Fusion

  Suunto T6d Black Fusion je moderné tréningové laboratórium na Vašom zápästí. Dokáže efektívne kontrolovať, analyzovať a na základe získaných informácií optimalizovať Váš tréning. S pomocou software Suunto Training Manager poskytuje Suunto T6d vyhodnotenie tréningu na..

  254.2 €
 • Cyklo prilba WORKER Fusion červená - S (54-56)
  Cyklo prilba WORKER Fusion červená - S (54-56)

  Kvalitná cyklo prilba WORKER Fusion je určená pre jazdu na bicykli, skateboarde alebo kolieskových korčuliach. Najnovší dizajn, komfortné spracovanie a bezpečnostný štandard zodpovedajúci európskym normám CE-1078 nemeckej skúšobne TÜV-GS.  In-mold technológia priameho..

  34 €


 • 
  © 2018 Športový tovar a športové potreby vip sport .sk Kontakt
  
  Šport
  Štýl
  Šablóny športového vybavenia

  Pozadie športových potrieb