Informácie o prudukte:
Kategória: Fitness | Posilňovanie | Posilňovacie veže | Príslušenstvo k strojom | Voliteľné príslušenstvo
Dodávateľ:Body-Solid
Cena:89.8 €

FPU bradlá k Body Solid sú rozširujúcim doplnkom k posilňovacej veži Body Solid Fusion 600. Hrazda šírky 112 cm a s priemerom 4 cm je potiahnutá špeciálnym protišmykovým penovým materiálom, ktorý navyše vstrebáva pot. Uchopenie je tak pohodlné, ale predovšetkým pevné. Nosnosť až 150 kg patrí medzi ďalšie prednosti prídavnej hrazdy. Technický popis: protišmykové rukoväte šírka: 112 cm priemer: 4 cm materiál: oceľ nosnosť: 150 kg hrazda určená pre vežu Body Solid Fusion 600


 • Prídavné zariadenie - Leg press FLP - k veži Fusion - Servis u zákazníka + Záruka 5 rokov
  Prídavné zariadenie - Leg press FLP - k veži Fusion - Servis u zákazníka + Záruka 5 rokov

  FLP-Solid Leg Press je ideálny pre posilňovanie stehien a lýtok. Veľmi úsporný na miesto a tým vhnodný pre domáce i verejné posilňovanie. Pre Vaše maximálne pohodlie slúži DuraFirm sedadlo aj operadlo. Prináša ešte viac možností ako cvičiť na Vašej posilňovacej veži..

  639.9 €
 • Posilňovacia veža Body-Solid Fusion 600 - Montáž zadarmo + Servis u zákazníka + Záruka 5 rokov
  Posilňovacia veža Body-Solid Fusion 600 - Montáž zadarmo + Servis u zákazníka + Záruka 5 rokov

  OSOBNÝ TRÉNER Body-Solid FUSION 600 Ergonomicky tvarovaný stroj Fusion 600 poskytuje skvelý základ pre vypracovanie svalovej hmoty. Ponúka viac ako 60 možností rôznych cvikov, vrátane: posilňovanie prsných svalov posilňovanie medzilopatkových svalov predkopavanie posilňovanie..

  2061. €
 • Bradlá s dopomocou k vežiam Fusion
  Bradlá s dopomocou k vežiam Fusion

  Technický popis:Multifunkčné Bradlá a hrazda s dopomocou rozšíria možnosti Vašej veže Body-Solid Fusion 500 nebo  600 o ďalšie cviky. dômyselný mechanizmus prepákovania Vám umožní robiť príťahy, zdvihy a ďalšie cviky s dopomocou zvolením záťaže na veži nastavíte silu..

  701.4 €
 • Plošina pro sparring partnera Body-Solid SPS-12
  Plošina pro sparring partnera Body-Solid SPS-12

  Plošina Body-Solid SPS-12 umožňuje sparring partnerovi alebo trénerovi postaviť sa za cvičenca a pomoci alebo asistovať mu pri realizácii bench presse. Je vhodná pre lavicu Body-Solid SDB-351G. Výhodou je protišmykový povrch. Technický popis: protišmykový povrch pre dopomoc a..

  50.5 €
 • Lavica na brucho Body Solid Powerline - Záruka 5 rokov
  Lavica na brucho Body Solid Powerline - Záruka 5 rokov

  Lavica na brucho Body Solid Powerline je jednoduchý a pritom veľmi efektívny nástroj pre posilnenie brušných, ale aj tricepsových svalov. Vďaka ľahkému nastaveniu je lavica vhodná pre všetky typy postáv. Špeciálne zahnutá chrbtová podložka umožňuje hlboký sed, vďaka ktorému..

  119.6 €
 • Multipress Body Solid PSM144XS - Montáž zadarmo + Servis u zákazníka + Záruka 5 rokov
  Multipress Body Solid PSM144XS - Montáž zadarmo + Servis u zákazníka + Záruka 5 rokov

  Multipress Body Solid PSM144XS je jedným z najobľúbenejších posilňovacích stojanov s doslova desiatkami tisíc spokojných užívateľov. Je revolučným domácim posilňovacím systémom, ktorý bol predstavený ako finančne výhodná a predovšetkým praktická verzia profesionálnych..

  1446. €© 2017 Športový tovar a športové potreby vip sport .sk Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb