Informácie o prudukte:
Kategória: Heureka.sk | Šport | Bojové športy | Box | Boxovacie vrecia a hrušky
Dodávateľ:inSPORTline
Cena:30.2 €

Stropný krížový držiak s lanami inSPORTline Hemmokstrap slúži ku správnemu a bezpečnému upevneniu popruhov na jogu Hemmok do stropu. Očká na lane umožňujú široké nastavenie dĺžky. Ak chcete celú sadu, ponúkame ju v zelenej a červenej farbe.Technický popis: 2 laná s očkami 2 stropné držiaky 4 kotviace skrutky


 • Stropný krížový držiak pre boxovacie vrece inSPORTline
  Stropný krížový držiak pre boxovacie vrece inSPORTline

  Univerzálny krížový držiak vhodný na boxovacie vrece, ale tiež aj pre MultiTrainer vyrobený z pásoviny. Najlepšia voľba pre zavesenie boxovacieho vreca zo stropu do priestoru. Varianta vhodná pre všetky boxovacie vrecia a MultiTrainer. Unesie váhu až 120 kilogramov. Držiak ideálne..

  11.1 €
 • Stropný držiak na boxovacie vrece Shindo Sport
  Stropný držiak na boxovacie vrece Shindo Sport

  Stropný držiak na boxovacie vrece Shindo Sport sa skladá zo základných súčiastok nevyhnutných pre zavesenie boxovacieho vreca do stropu. Jedná sa o doplnkový či náhradný diel k väčšine boxovacích vriec. Obsahuje stropný úchyt, štyri istiace hmoždinky, karabínu a závesný..

  9.4 €
 • Popruhy na jógu inSPORTline Hemmok červené s držiakmi a lanami
  Popruhy na jógu inSPORTline Hemmok červené s držiakmi a lanami

  Popruhy na jógu inSPORTline Hemmok sú vhodné pre cvičenie jogy pri zavesení vo vzduchu. Sú tak pomôckou na druh jogy, ktorý je vo svete známy pod zabehnutými názvami Flying Yoga, Aerie Yoga alebo Anti-Gravity Yoga. Cvičenie na popruhoch v sebe kombinuje prvky jógy, akrobacie a tanca...

  98.9 €
 • Držiak na poťah inSPORTline pre masážne lehátko
  Držiak na poťah inSPORTline pre masážne lehátko

  Držiak na povlak inSPORTline pre masážne lehátko, možno ľahko upevniť medzi otvormi nožného dielu. Vďaka svojej silnej konštrukcii a kvalitnému spracovaniu sa držiak na povlak inSPORTline stal veľmi obľúbeným doplnkom pre všetky druhy masážnych lehátok. Technický..

  12.6 €
 • Nástenný držiak šibenica inSPORTline 76 x 76 cm
  Nástenný držiak šibenica inSPORTline 76 x 76 cm

  Držiak na boxovacie vrece - šibenica je robustný držiak vyrobený z kvalitnej ocele. Profil o rozmeroch 4 x 4 cm zaručuje maximálnu odolnosť celého držiaku. Držiak na boxovacie vrece - šibenica sa zavesí na kovové lišty, ktoré sú uchytené do steny pomocou skrutiek, vďaka čomu je..

  33.2 €© 2017 Športový tovar a športové potreby vip sport .sk Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb