Informácie o prudukte:
Kategória: Fitness | Posilňovanie | Posilňovacie veže | Príslušenstvo k strojom | Voliteľné príslušenstvo
Dodávateľ:Body-Solid
Cena:218.5 €

Ešte viac možností ako cvičiť  na Vašej  posilňovacej veži Body-Solid rady FusionTechnický popis Body-Solid  Vertical bradlá univerzálny posilňovač hornej časti tela umožňuje predkopávanie priťahy a zdvihy


 • Samostojné bradlá inSPORTline Power Tower PT050
  Samostojné bradlá inSPORTline Power Tower PT050

  Samostojné bradlá inSPORTline Power Tower PT050 sú ideálne ako súčasť každej domácej posilňovne. Cvičenie na bradlách je dobré pre rozvoj a posilnenie tricepsov, ramien, prsného a deltového svalstva. Cvičí sa zároveň s vlastnou telesnou hmotnosťou, čo je ten najprirodzenejší..

  83.6 €
 • Bradlá na rebriny inSPORTline LCR-11114B
  Bradlá na rebriny inSPORTline LCR-11114B

  Bradlá na rebriny inSPORTline LCR-11114B sú bradlá výrazne pomáhajúce posilňovať brušné svalstvo, ruky a svaly spevňujúce chrbticu. Sú vyrobené z materiálu vysoko odolného proti poškriabaniu a zamedzujúceho ich nenávratnému ohybu. Konštrukcia bradiel je vystužená tak, aby..

  60.7 €
 • Viacúčelové bradlá inSPORTline Push Up PU1500
  Viacúčelové bradlá inSPORTline Push Up PU1500

  Viacúčelové bradlá inSPORTline Push Up PU1500 výrazne pomáhajú posilňovať brušné svalstvo, ruky a svaly chrbtice. Sú vyrobené z materiálu, ktorý vysoko odoláva oderom a zamedzuje nenávratnému ohybu tyče. Konštrukcia bradiel je dimenzovaná na záťaž do 150 kg. Bradlá v dolnej..

  83.6 €
 • Bradlá na stenu inSPORTline RK120
  Bradlá na stenu inSPORTline RK120

  Nástenné bradlá inSPORTline RK120 sú bradlá výrazne pomáhajúce posilňovať brušné svalstvo, ruky a svaly spevňujúce chrbticu. Sú vyrobené z materiálu, vysoko odolného proti poškriabaniu a zamedzujúcemu ich nenávratnému pohybu. Konštrukcia bradiel je vystužená tak, aby..

  56.9 €
 • Viacúčelové bradlá inSPORTline Push up PU1000
  Viacúčelové bradlá inSPORTline Push up PU1000

  Viacúčelové bradlá inSPORTline Push up PU1000 sú univerzálnou cvičebnou pomôckou pre silový a kondičný tréning. Táto pomôcka je bezpečná, ľahká a ľahko skladovateľná. Jednoduchý design si zamilovalo tisíce trénerov a cvičencov. Pri cvičení je využívana vlastná telesná..

  51.9 €
 • Bradlá inSPORTline PU120Q
  Bradlá inSPORTline PU120Q

  Bradlá inSPORTline PU120Q sú univerzálne bradlá s uchytením do steny. Po ukotvení do nosnej steny je možné bradlá využiť k posilňovaniu hornej polovice tela a ramien pomocou príťahov. Bradlá inSPORTline sú vybavené protišmykovými úchopmi a povrchovou úpravou so zvýšenou..

  40.9 €© 2017 Športový tovar a športové potreby vip sport .sk Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb