Body Solid Bicep Bomber BB23

Body Solid Bicep Bomber BB23
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Fitness | Opasky, háky a fitness rukavice
Dodávateľ:Body-Solid
Cena:50.9 €

BB23 Body-Solid Bicep Bomber - závesný pás na posilňovanie bicepsov. Slúži predovšetkým pre podopretie rúk a tým sa stane Vaše posilňovanie bicepsov účinnejšie a náročnejšie. Závesný pás Bicep Bomber BB23 je vyrobený z ľahkého kovového materiálu a podperky rúk sú vyplnené tenkou molitanovou podložkou. Body-Solid Bicep Bomber tak umožňuje efektívne posilňovanie bicepsov. Technický popis: praktické upevnenie  vyrobené z ľahkého materiálu molitanové podložky nízka hmotnosť umožňuje efektívne posilňovanie bicepsov


 • BB23 Body-Solid Bicep Bomber
  BB23 Body-Solid Bicep Bomber

  BB23 Body-Solid Bicep Bomber - závesný pás na posilňovanie bicepsov. Slúži predovšetkým pre podopretie rúk a tým sa stane Vaše posilňovanie bicepsov účinnejšie a náročnejšie. Závesný pás Bicep Bomber BB23 je vyrobený z ľahkého kovového materiálu a podperky rúk sú..

  50.9 €
 • Posilovací stroj biceps-triceps - Body-Solid Pro-Dual DBTC-SF Bicep Curl-Triceps extension
  Posilovací stroj biceps-triceps - Body-Solid Pro-Dual DBTC-SF Bicep Curl-Triceps extension

  Insportline Body Solid představuje řadu Pro Dual - výrobek v komerční řadě. Vyvinuli jsme výrobky, které se přizpůsobí Vašim specifickým potřebám. Může stát jako samostatný stroj nebo ho lze zkombinovat až se čtyřmi stroji, čímž vytvoříte plnohodnotnou multifunkční..

  1404. €
 • Body Solid Bicep and Tricep DBTC-SF - stroj na biceps a triceps
  Body Solid Bicep and Tricep DBTC-SF - stroj na biceps a triceps

  nastaviteľná podložka pod ramená je vytvorená tak, aby sa prispôsobila tvaru Vašich ramien; vymedzuje nechcené pohyby Vašich ramien 3 pozície nastavenia rukovätí na hlavnom nosníku znižuje točivý moment a poskytuje prirodzený oblúk Vášho chrbta pri vytváraní odporu 14..

  2655 €
 • Body-Solid GS348 Body-Solid Multipress
  Body-Solid GS348 Body-Solid Multipress

  Naša nová Serie 7 Smith Gym vám umožní vyvinúť svalovú hmotu nad vaše predstavy, ktorá Vás ohromí. V skutočnosti sú Vám ponúknuté rovnaké cvičenia ako v plne vybavenej telocvični, ale s tou výhodou, že ste vo vlastnom dome, s vlastným plánom bez potreby trénera. Technický..

  1199. €
 • Posilovací lavice Body-Solid SPB-368G
  Posilovací lavice Body-Solid SPB-368G

  Olympic Shoulder Press Bench je moderní posilovací lavice pro posilování s činkami. Konstrukce lavice je vyrobena z vysoce kvalitního karbonového rámu svařovaného ze všech čtyřech stran profilu. Vysoký uživatelský komfort zajišťuje měkké a příjemné polstrování odolné proti..

  232.5 €© 2018 Športový tovar a športové potreby vip sport .sk Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb