Cédrový olej s extraktom rakytníka 100ml

Cédrový olej s extraktom rakytníka 100ml
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Kozmetika a zdravie | Zdravie | Lieky, vitamíny a potravinové doplnky | Doplnky stravy
Dodávateľ:Sib Product Russia
Cena:3.66 €

balenie 100ml Olej zo sibírskeho cédru obohatený rakytníkom predstavuje kompozíciu oleja z orieškov sibírskeho cédru s extraktom z rakytníka. Rozširuje sa tak sortiment potravy s polynenasýtenými mastnými kyselinami, karoténom, vitamíny, enzýmy, mikroelementy a inými biologicky aktívnymi látkami. Cédrový olej s rakytníkom má ešte výraznejšie antioxidačné a antibakteriálne vlastnosti. Skracuje hojenie tkanív slizníc a kože. Je cenný pri liečbe hypo-A avitaminózy. Zlepšuje metabolizmus tukov, zvyšuje obsah bielkovín v pečeni, stimuluje obnovu poškodených tkanív, vrátane buniek pečene po otrave alkoholom. Vďaka obsahu vitamínu K1, fosfolipidov, beta-sitosterol, má olej antisklerotické účinky. Preto je užitočný v prevencii i liečení aterosklerózy as vekom súvisiacich zmien v starobe. Rakytník je MultiVitamínová rastlina. Obsahuje organické kyseliny - jablčnú, vínnu, šťaveľovú, vitamíny C, B1, B2, PP, K, R, E, karotén, karotenoidy, a tiež flavóny, obzvlášť rutín, železo, bór, mangán. Obsahuje triesloviny, mastné kyseliny, olejovú, linolovú, fytocidy, dusíkaté zlúčeniny, serotonín, ktorý hrá vážnu úlohu v správnej funkcii nervovej sústavy. Cédrový olej s rakytníkom sa používa pri gynekologických ťažkostiach / po dohode s lekárom /, užíva sa tiež pri radiačnom poškodení kože. Cédrový olej s rakytníkom obsahuje: karotén, karotenoidy, / provitamín A /, vitamíny E, F, regulátory metabolizmu v koži, steroly, minerálne látky i mikroelementy - železo, meď, striebro, mangán, kobalt, Nykl, vanád a iné a tiež olejové glyceridy, kyselinu linoleovú, palmitovú, stearovú a ďalšie látky. Kontraindikácie: individální neznášanlivosť jednotlivých zložiek. Pred použitím fľašu pretrepať.


 • Cédrový olej + cédrová bitúmenu 2,5%, 100ml
  Cédrový olej + cédrová bitúmenu 2,5%, 100ml

  balenie 100ml Olej zo sibírskeho cédru obohatený 2,5% živice predstavuje kompozíciu oleja z orieška sibírskeho cédru a očistené cédrové bitúmenu, očemž svedčí neveľká usadenina v fľaštičke. Cédrová živica je prírodné antiseptikum, aktivuje procesy hojenia rán bez..

  15 €
 • Cédrový olej 250ml 250ml
  Cédrový olej 250ml 250ml

  Zber a výroba Pravá sila cédrového oleja sa prejaví , pokiaľ je olej získavaný správnym spôsobom . Šišky nemožno zrážať násilím . Zbierajú sa len zrelé šišky , spadnuté za vetra . Takéto dáva céder sám . Orech získaný po olúpaní je potreba vylisovať nie neskôr , ako..

  39.9 €
 • Biopurus Bio Cedrový olej, 250 ml 250ml
  Biopurus Bio Cedrový olej, 250 ml 250ml

  Zber a výroba Pravá sila cédrového oleja sa prejaví , pokiaľ je olej získavaný správnym spôsobom . Šišky nemožno zrážať násilím . Zbierajú sa len zrelé šišky , spadnuté za vetra . Takéto dáva céder sám . Orech získaný po olúpaní je potreba vylisovať nie neskôr , ako..

  37.91 €
 • Esenciální olej Thieves® - 15 ml
  Esenciální olej Thieves® - 15 ml

  Směs esenciálních olejů Thieves® vděčí za svůj vznik čtyřem zlodějům, kteří ve Francii okrádali oběti moru a chránili se přitom před nákazou esenciálními oleji z hřebíčku, rozmarýnu a dalších rostlin. Při zadržení byli donuceni vyzradit své tajemství výměnou za..

  52.09 €
 • Lněný olej 1000 mg - 120 cps
  Lněný olej 1000 mg - 120 cps

  Detailní popis produktu:Obsah: 120 kapslíServírovací Velikost: 1 kapsPorce v balení: 120Doporučená denní využití: 1 capsObsah v 1 kapsli 100 kapslíKilokalorií 10 1000KJ 41,84 4184Kalorie z tuků 10 1000Celkem Fat 1 gr 100 gr-Len olej (Linum usitatissimum) 1000 mg 100.000 mg- ALA (Alpha..

  7.36 €© 2018 Športový tovar a športové potreby vip sport .sk Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb