F4431 TRHAČKY HMS

F4431 TRHAČKY HMS
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Fitness vybavenia | Fitness doplnky | Rukavice
Dodávateľ:HMS
Cena:4.03 €

Trhačky F4431 jsou využívány ke kondičnímu cvičení po celém světě, ale také profesionálními vzpěrači. Hlavní výhoda trhaček je, že pohodlně a účinně pomáhají stabilizovat úchop a tak nabízí použití těžších závaží na čince. Trhačky se dají použít jak při všech druzích zdvihů s činkou tak i při různých shybech na hrazdě. Díky trhačkám dokážete zvednout jak těžší váhu činky, tak i celkově větší počet opakování s ní, díky čemuž pozvednete váš trénink na vyšší úroveň. Parametry: Materiál: nylon Délka: 49 cm Šířka: 3,8 cm Upozornění: Certifikát, norma: Záruka: 24 měsíců


 • HMS F4431
  HMS F4431

  F4431 sa používa na posilňovacie cvičenia po celom svete, ale aj pre profesionálne posilňovače. Hlavnou výhodou kufrov je to, že pomáhajú stabilizovať uchopenie pohodlne a efektívne, a tak ponúkať použitie ťažších závaží na valcoch. Kmeň môže byť použitý pri všetkých..

  4.03 €
 • Trhačky textilné inSPORTline PowerYank
  Trhačky textilné inSPORTline PowerYank

  Trhačky textilné inSPORTline PowerYank sú omotávkové bavlnené remienky, ktoré sú vyrobené z veľmi kvalitnej hrubovrstvej bavlny s dĺžkou 50 cm a šírkou 4 cm. Trhačky sú z jednej strany ukončené očkom a z druhej strany kvalitným prešívaním, zabraňujúcim rozstrapkaniu...

  6.1 €
 • Trhačky inSPORTline PowerStrap
  Trhačky inSPORTline PowerStrap

  Trhačky inSPORTline PowerStrap sú omotávkové remienky, ktoré sú vyrobené z kvalitného polyesteru s rozmermi 38 x 37 cm. Trhačky vybavené kovovou prackou a suchým zipsom pre pevné utiahnutie. V mieste zápästia sú trhačky polstrované EVA materiálom, ktorý pri cviku poskytuje..

  17.1 €
 • Trhačky Harbinger Big Grip 205
  Trhačky Harbinger Big Grip 205

  Popis výrobku: Polstrované nylonové trhačky s Dura-Grip ™ "gumou pre väčšiu pevnosť vášho úchopu. Vhodné pre ťahové cviky s vysokými záťažami. Ich použitím zvýšite bezpečnosť a silu úchopu a zvládnete niekoľko ďalších opakovaní v sérii navyše. Vyrobené z: 68%..

  12.82 €
 • LITINOVÁ ČINKA POKRYTÁ NEOPRENEM 2,0 KG HMS LITINOVÉ ČINKY POKRYTÉ NEOPRENEM 0,5 KG HMS
  LITINOVÁ ČINKA POKRYTÁ NEOPRENEM 2,0 KG HMS LITINOVÉ ČINKY POKRYTÉ NEOPRENEM 0,5 KG HMS

  Neoprenové činky HMS v několika velikostech a hmotnostních variantách jsou vyrobeny ze speciálního materiálu. Neoprenová vrstva zajišťuje odolnost proti vlhkosti a potu. Ergonomicky tvarované činky zaručují snadné a příjemné cvičení. Parametry: Materiál: ocel Vnější..

  5.32 €© 2018 Športový tovar a športové potreby vip sport .sk Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb