FKR bradlá Body Solid - príslušenstvo k veži Fusion

FKR bradlá Body Solid - príslušenstvo k veži Fusion
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Fitness | Posilňovacie veže
Dodávateľ:Body-Solid
Cena:218.5 €

Ešte viac možností ako cvičiť  na Vašej  posilňovacej veži Body-Solid rady FusionTechnický popis Body-Solid  Vertical bradlá univerzálny posilňovač hornej časti tela umožňuje predkopávanie priťahy a zdvihy


 • FKR bradla Body Solid - příslušenství k věži Fusion
  FKR bradla Body Solid - příslušenství k věži Fusion

  Ešte viac možností ako cvičiť  na Vašej  posilňovacej veži Body-Solid rady FusionTechnický popis Body-Solid  Vertical bradlá univerzálny posilňovač hornej časti tela umožňuje predkopávanie priťahy a zdvihy ..

  218.5 €
 • Prídavné zariadenie - Leg press FLP - k veži Fusion
  Prídavné zariadenie - Leg press FLP - k veži Fusion

  FLP-Solid Leg Press je ideálny pre posilňovanie stehien a lýtok. Veľmi úsporný na miesto a tým vhnodný pre domáce i verejné posilňovanie. Pre Vaše maximálne pohodlie slúži DuraFirm sedadlo aj operadlo. Prináša ešte viac možností ako cvičiť na Vašej posilňovacej veži..

  639.9 €
 • Body-Solid GS348 Body-Solid Multipress
  Body-Solid GS348 Body-Solid Multipress

  Naša nová Serie 7 Smith Gym vám umožní vyvinúť svalovú hmotu nad vaše predstavy, ktorá Vás ohromí. V skutočnosti sú Vám ponúknuté rovnaké cvičenia ako v plne vybavenej telocvični, ale s tou výhodou, že ste vo vlastnom dome, s vlastným plánom bez potreby trénera. Technický..

  1199. €
 • Posilňovacia veža Body-Solid Fusion 600
  Posilňovacia veža Body-Solid Fusion 600

  Ergonomicky tvarovaný stroj Fusion 600 poskytuje skvělý základ pro vypracování svalové hmoty. Nabízí přes 60 možností různých cviků, včetně: posilování prsních svalů posilování mezilopatkových svalů předkopávání posilování bicepsů a tricepsů posilování..

  2208 €
 • Bradlá s dopomocou k vežiam Fusion
  Bradlá s dopomocou k vežiam Fusion

  Technický popis:Multifunkčné Bradlá a hrazda s dopomocou rozšíria možnosti Vašej veže Body-Solid Fusion 500 nebo  600 o ďalšie cviky. dômyselný mechanizmus prepákovania Vám umožní robiť príťahy, zdvihy a ďalšie cviky s dopomocou zvolením záťaže na veži nastavíte silu..

  701.4 €
 • Posilovací lavice Body-Solid SPB-368G
  Posilovací lavice Body-Solid SPB-368G

  Olympic Shoulder Press Bench je moderní posilovací lavice pro posilování s činkami. Konstrukce lavice je vyrobena z vysoce kvalitního karbonového rámu svařovaného ze všech čtyřech stran profilu. Vysoký uživatelský komfort zajišťuje měkké a příjemné polstrování odolné proti..

  232.5 €© 2017 Športový tovar a športové potreby vip sport .sk Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb