GAB60 Body-Solid Šikmá lavička s oporou

GAB60 Body-Solid Šikmá lavička s oporou
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Fitness | Posilňovacie lavice
Dodávateľ:Body-Solid
Cena:199.3 €

Táto šikmá lavička má 12 nastaviteľných polôh a mäkké valce pre pohodlné cvičenie      * Dvojito prešívaná DuraFirm podložka      * Vhodné pre domáce, hotelové a verejné posilňovne      * Rozmery: 130 x 135 x 60cm Cvičením posilňujete tieto partie:  


 • inSPORTline GAB60 Body-Solid
  inSPORTline GAB60 Body-Solid

  Táto šikmá lavička má 12 nastaviteľných polôh a mäkké valce pre pohodlné cvičenie      * Dvojito prešívaná DuraFirm podložka      * Vhodné pre domáce, hotelové a verejné posilňovne      * Rozmery: 130 x 135 x 60cm Cvičením posilňujete tieto partie:  ..

  199.3 €
 • Šikmá lavička inSPORTline Hero ABB90
  Šikmá lavička inSPORTline Hero ABB90

  Šikmá lavička inSPORTline Hero ABB90 je multifunkčná lavica pre pohodlné posilňovanie brušných svalov. Šikmá lavička inSPORTline Hero ABB90 ponúka 16 úrovní nastavenia sklonu s jednoduchým systémom prenastavenia sklonu cvičenia, mäkké antialergénne polstrovanie v oblasti chrbta..

  148.5 €
 • Šikmá lavička inSPORTline
  Šikmá lavička inSPORTline

  Exkluzivná šikmá lavička inSPORTline pre pohodlné cvičenie. Je vhodná pre náročných domácich športovcov aj pre hotelové a verejné posilňovne. Šikmá lavička inSPORTline zaisťuje optimálnu tréningovú polohu pri posilňovaní brušných svalov.Technický popis: šikmá..

  45.4 €
 • Šikmá lavička inSPORTline Ab Crunch Bench
  Šikmá lavička inSPORTline Ab Crunch Bench

  Exkluzívna multifunkčná šikmá lavička inSPORTline SUB1011M s 12 nastaviteľnými polohami a mäkkými valcami pre pohodlné cvičenie. Je vhodná pre náročných domácich športovcov aj pre hotelové a verejné posilňovne. Variabilná posilňovacia lavička Ab Crunch Bench pre prácu s..

  87.4 €
 • Šikmá lavička SPARTAN nastaviteľná
  Šikmá lavička SPARTAN nastaviteľná

  Variabilná posilňovacia lavička pre prácu s krátkymi činkami a tréning brušných svalov. Sklopením zadnej podpernej nožičky umožníte trénovať na lavičke brucho pri rôznych náklonoch. Technický popis: oceľový profil s rozmerom 50x50 s lesklou povrchovou úpravou hrúbka profilu:..

  42.9 €© 2018 Športový tovar a športové potreby vip sport .sk Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb