GAB60 Body-Solid Šikmá lavička s oporou

GAB60 Body-Solid Šikmá lavička s oporou
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Fitness | Posilňovacie lavice
Dodávateľ:Body-Solid
Cena:199.3 €

Táto šikmá lavička má 12 nastaviteľných polôh a mäkké valce pre pohodlné cvičenie      * Dvojito prešívaná DuraFirm podložka      * Vhodné pre domáce, hotelové a verejné posilňovne      * Rozmery: 130 x 135 x 60cm Cvičením posilňujete tieto partie:  


 • inSPORTline GAB60 Body-Solid
  inSPORTline GAB60 Body-Solid

  Táto šikmá lavička má 12 nastaviteľných polôh a mäkké valce pre pohodlné cvičenie      * Dvojito prešívaná DuraFirm podložka      * Vhodné pre domáce, hotelové a verejné posilňovne      * Rozmery: 130 x 135 x 60cm Cvičením posilňujete tieto partie:  ..

  199.3 €
 • Body-Solid GS348 Body-Solid Multipress
  Body-Solid GS348 Body-Solid Multipress

  Naša nová Serie 7 Smith Gym vám umožní vyvinúť svalovú hmotu nad vaše predstavy, ktorá Vás ohromí. V skutočnosti sú Vám ponúknuté rovnaké cvičenia ako v plne vybavenej telocvični, ale s tou výhodou, že ste vo vlastnom dome, s vlastným plánom bez potreby trénera. Technický..

  1199. €
 • Polohovateľná lavička na cvičenie GFID 31 Body Solid
  Polohovateľná lavička na cvičenie GFID 31 Body Solid

  Komfortní polohovatelná lavička určená na procvičení horní části těla. Vysoká nosnost. DuraFirm ™ čalounění 6 poloh opěrky obsahuje oporu pro dolní končetiny kolečka pro snadné přemístění Nejvyšší standard domácích laviček od BodySolid...

  258.4 €
 • GDIB46L Body-Solid Bench lavička
  GDIB46L Body-Solid Bench lavička

  Teraz je Vám k dispozícii mnohostranná a dokonalá posilňovacia lavica na posilňovanie celého tela # Je to šikmá a plochá lavica v jednej # Je veľmi jednoducho nastaviteľné # Súčasťou je aj Leg Developer pre predkopávanie a zakopávanie nôh # Valce sú z hustého molitanu, ktorý..

  298.9 €
 • Šikmá lavička inSPORTline Hero ABB90
  Šikmá lavička inSPORTline Hero ABB90

  Šikmá lavička inSPORTline Hero ABB90 je multifunkčná lavica pre pohodlné posilňovanie brušných svalov. Šikmá lavička inSPORTline Hero ABB90 ponúka 16 úrovní nastavenia sklonu s jednoduchým systémom prenastavenia sklonu cvičenia, mäkké antialergénne polstrovanie v oblasti chrbta..

  148.5 €© 2017 Športový tovar a športové potreby vip sport .sk Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb